O mně


Pavel Novák

Pavel Novák

Můj klient ode mě vždy odejde s jistotou, že dostal maximum toho, co dostat mohl a navíc si odnese příjemný pocit ze skvělého a bezpečně provedeného servisu. Realitním makléřem jsem již od r. 1998 a to u realitní kanceláře TRIO Reality, kde se specializuji na prodeje a pronájmy bytů a nemovitostí v celé Praze i okolí.

Svou práci dělám s vysokým nasazením, moderně, dobře a pečlivě. Klientům zařídím věci, které by si jistě nedovedli udělat sami. Ve skutečnosti spolupracuji s celým týmem odborníků a nikdy na to nejsem sám.
Každý byt nebo nemovitost připravím na nafocení a nabízení. Udělám přitažlivé fotky a videoprohlídku, zpracuji plánky a pro nemovitosti, u nichž je to vhodné, vytvořím samostatnou webovou stránku. Vše propaguji na nejnavštěvovanějších specializovaných realitních webech i na sociálních sítích a aktivně využívám další vhodné možnosti k nalezení správného kupce nebo nájemce. Jistě se ptáte, kde vzít toho nejlepšího kupce nebo nájemce pro Vaši nemovitost. Já vím, kde a jak! Jsem v tom totiž denně.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí

MÉ 3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁSADY

pro prodej nemovitostí

TRPĚLIVOST

Věřím, že trpělivost, ochotnost, kompetentnost a houževnatost plody přinášejí.

PRACOVITOST

Bez práce nejsou koláče, to je stará pravda, ale důležité je také vědět jak.

ČESTNOST

Ze svých obchodů a ze sebe chci mít dobrý pocit. Peníze opravdu nejsou vše.

Jak pracuji


Pracuji pro Vás, k Vašemu prospěchu. A především BEZPEČNĚ. Raději, než bych riskoval majetek svých klientů, svou dobrou pověst a pochopitelně také své nervy, dávám v určitých situacích přednost tomu obchod neuzavřít. Proč? Neboť pořád platí, že je lepší žádný obchod, než špatný obchod. Věřte mi, že za těch více než 20 let v oboru jsem se nikdy se svými klienty nedostal do situace, kdy v důsledku obchodu utrpěli ztrátu peněz nebo majetku. A to mě hřeje u srdce. Jak spolupráce se mnou probíhá?

telefon   SPOJÍTE SE SE MNOU
Nejprve mi zavoláte nebo napíšete. Rádi byste bezpečně, bez rizik a za správnou cenu prodali svůj byt nebo nemovitost a já přesně toto dělám. Každý obchod považuji za unikát a tak k němu také přistupuji.

doprava    PŘIJEDU K VÁM
Už po telefonu jsme si popovídali o tom, co je pro Vás důležité. Pokud jsme dospěli ke shodě a je to proveditelné, domlouváme termín naší první společné schůzky. Nemusí to trvat dlouho a jsem na cestě k Vám.

strategie   VYMYSLÍME STRATEGII
Jsem u Vás. Byt je sice důležitý, ale pro mě jste důležitější Vy. Naslouchám, zjišťuji a společně dáme dohromady tu nejlepší strategii. Jsem si dobře vědom toho, že můžete potřebovat současně s prodejem bytu jiný koupit nebo na prodej navázat něco úplně jiného. Přesně to do svých plánů zahrnu tak, abyste se třeba nedostali do nepříjemné situace.

vyfotíme   DOKUMENTY A FOCENÍ 
Chvíli věnujeme dokumentaci, kterou k bytu máte. Pak byt společně projdeme a nakonec jej pečlivě nafotíme a pokud je to vhodné, vytvoříme video prohlídku. Vždy tak, jak skutečně byt vypadá. Předejdeme tak trapným nedorozuměním a zájemce o byt není rozčarován – šetříme čas jeho, Váš i náš. 

zpracování   ZAKÁZKU ZPRACUJI
V kanceláři usedám k počítači s myšlenkou, abych vytvořil co nejvýstižnější, zajímavý a ještě navíc atraktivní popis bytu. A samozřejmě vyberu odpovídající fotky. Jednoduše tak, aby zpracování zaujalo ty správné zájemce tak, jak má. Inzerátem pro specializované realitní servery to ale pochopitelně nekončí. 

nabídneme   PROHLÍDKY
Připravenou zakázku nabídnu. Kromě inzerování na těch nejvýznamnějších realitních serverech obvykle kontaktuji zájemce, o kterých předpokládám, že by jim mohl Váš byt vyhovovat. Pokud o to stojíte, zašlu Vám odkazy na dané weby, abyste viděli, jak se na nich Váš byt vyjímá. A pokud je to vhodné, spustím ještě další reklamní kampaně. Následují prohlídky a jednání s potenciálními zájemci.

   BYT ZAREZERVUJI
Obvykle to není tak, že by Vám zájemce o koupi hned na prohlídce skočil radostí kolem krku a tak následují jednání. Po celou dobu jsem na Vaší straně a pracuji na tom, abychom dosáhli nejlepší výsledek dle Vašich potřeb. Následuje rezervace a úkony vedoucí k přípravě kupní smlouvy. 

 podpis smlouvy   KUPNÍ SMLOUVA
Kupní smlouva není jen kus papíru s nějakými náležitostmi. Dávám si obzvlášť záležet na tom, aby zohledňovala vše, co potřebujete a aby celá transakce byla opravdu bezpečná. Součástí je tedy i úschova kupní ceny na speciálně pro ten účel otevřeném účtu. Vše je pojištěno nad rámec zákonných povinností. Kvalita a bezpečnost takovéhoto právního servisu jsou také důvodem, proč už přes 20 let využívám služeb advokátky, paní magistry Seidlové. Spokojenost a uznání mých klientů mi dávají za pravdu v tom, že je to při obchodování s nemovitostmi pro mě ten nejlepší partner a záruka zdárného a bezpečného průběhu celé akce. 

hotovo    KATASTR A PŘEDÁNÍ
Řízení na katastrálním úřadě zdárně proběhlo, byt je převeden na nového vlastníka a na nás je předání bytu. Připravím předávací protokol, formuláře na převod energií a jsem u toho s Vámi. Je potřeba předat byt v jiné fázi převodu? Nebo potřebujete v bytě bydlet ještě nějaký čas poté, co byl převeden na nového vlastníka? To se občas stává. I na to mám pochopitelně řešení.

   VÝPLATA KUPNÍ CENY
A jsme v cíli. Vše zdárně proběhlo a na Váš účet jsou převedeny peníze z úschovy, kde po celou dobu bezpečně vyčkávaly.


Jsem připraven postarat se o bezpečný prodej vašeho bytu. Spojit se se mnou můžete na kontaktech uvedených níže.

Reference