O mně

Pavel Novák

S nemovitostmi obchoduji od roku 1997 a během všech těch let jsem se naučil přesně to, co mohu využít ve prospěch svých klientů. Na jednotlivé obchodní případy se dívám nejen jako na obchod, ale především jako na řešení a vyřešení situace, která stojí před kupujícími a prodávajícími.

Svůj čas a energii věnuji preciznímu odvedení všech důležitých úkonů, které při prodeji bytu, domu nebo pozemku přicházejí v úvahu. Ač se to nemusí zdát, není jich úplně málo. Navíc je občas potřeba řešit i situace, které nastanou neplánovaně. I na ty jsem připraven, především se jim ovšem snažím předcházet.

I v době převratných vynálezů a moderních technologií zůstávám člověkem. Také proto se své klienty nesnažím omámit líbivými povídačkami o využívání nejrůznějších moderních fint a fíglů. Pokud tedy hledáte vytrvalého obchodníka s nemovitostmi, jemuž nechybí lidský přístup a odbornost, jsem tady pro Vás.

Nehraji si na to, že vím a umím všechno. Aby má práce měla potřebnou kvalitu a úroveň, využívám kromě svých zkušeností také služeb osvědčených odborníků v různých oborech. Při prodeji Vašeho bytu tedy bude na případu pracovat zkušený advokát, v případě potřeby daňař anebo soudní znalec. Stejně tak můžete využít mými spokojenými klienty vyzkoušené stěhováky, malíře, elektrikáře, instalatéry anebo rovnou hodinového manžela.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí