Realizované zakázky

Prodej nevelkého bytu 2+1 v ulici Táborská (Praha 4 - Nusle)

Že je těžké prodat byt u rušné komunikace? Někdy ano. Když se na mě jeho majitelka obrátila, netušila navíc, že transakce bude v té chvíli podléhat dani z příjmu z rozdílu mezi nabytím a prodejem. Situaci jsem zhodnotil a doporučil s prodejem počkat. Byt jsme pronajali a prodali jej v době, kdy daňové povinosti nepodléhala. Výsledkem je úspora několika set tisíc korun. Jak na to vzpomíná prodávající?

"Dobrý den, chci poděkovat p. Novákovi Pavlovi, makléři RK Trio reality, který mi pomáhal s prodejem bytové jednotky v Praze. Jeho přístup k řešení celé transkace byl na vysoké profesionální úrovni, vše potřebné zařídil, ochotně, s taktem a trpělivostí vysvětlil celý postup. Vřele doporučuji využít schopností a znalostí p. Nováka."
Radová Jarmila

Prodej bytu 3+kk s garážovým stáním v ulici Kytlická (Praha 9 - Prosek)

Byty v novostavbách neprodávají jen developeři. Zde byl jeden byt už několik let užívaný a potřebovali jej prodat moji dlouholetí klienti. Postupně jsem se jim postaral o prodej chaty, bytu v paneláku, cihlovém domě i v novostavbě. Každá nemovitost měla svá specifika a tak nešlo jen o rutinní záležitost. Takto to nakonec vnímali: 

"Se zajištěním prodeje bytu (od nabídky přes samotnou realizaci prodeje a až po zajištění zápisu na katastru nemovitostí) jsme byli naprosto spokojeni, přístup p. Nováka hodnotíme jako vysoce profesionální a seriozní. Na základě našich zkušeností se zprostředkováním služeb prostřednictvím této realitní kanceláře, resp. prostřednictvím p. Nováka, doporučujeme."
Machovi

Prodej družstevního bytu 3+1 s lodžií v ulici Voskovcova (Praha 5 - Hlubočepy)

Zde šlo o převod podílu v bytovém družstvu, pojícího se s užíváním družstevního bytu v panelovém domě. Bylo to ovšem nedlouho po založení družstva. V důsledku této skutečnosti přecházela na nabyvatele - nového člena družstva - vysoká anuita. Svým způsobem komplikace, pro mě výzva. Vše se povedlo, k prodávajícímu jsem našel odpovídající protějšek a výsledkem byla spokojenost na všech stranách. Co poté o tom napsal prodávající? Přečtěte si sami.

„Jakkoli jednání pana Nováka působí rozvážným dojmem, pracuje efektivně a rychle. Všechny smlouvy má dlouhodobě odladěné a bezproblémové. Jeho služby lze jen doporučit.“
Jan Hereit