Reference

Jakkoli jednání pana Nováka působí rozvážným dojmem, pracuje efektivně a rychle. Všechny smlouvy má dlouhodobě odladěné a bezproblémové. Jeho služby lze jen doporučit.

Jan Hereit

Se zajištěním prodeje bytu (od nabídky přes samotnou realizaci prodeje a až po zajištění zápisu na katastru nemovitostí) jsme byli naprosto spokojeni, přístup p. Nováka hodnotíme jako vysoce profesionální a seriozní. Na základě našich zkušeností se zprostředkováním služeb prostřednictvím této realitní kanceláře, resp. prostřednictvím p. Nováka, doporučujeme.

Machovi

Dobrý den, chci poděkovat p. Novákovi Pavlovi, makléři RK Trio reality, který mi pomáhal s prodejem bytové jednotky v Praze. Jeho přístup k řešení celé transkace byl na vysoké profesionální úrovni, vše potřebné zařídil, ochotně, s taktem a trpělivostí vysvětlil celý postup. Vřele doporučuji využít schopností a znalostí p. Nováka.

Radová Jarmila

Chtěla bych touto cestou poděkovat RK Trio za profesionálně provedenou práci při prodeji našeho domu. Snažila jsem se dům prodat sama ale bezvýsledně. RK Trio jsem oslovila na doporučení a byla jsem natolik spokojená, že tuto RK budu vřele doporučovat dále. Velice děkuji také paní mgr. Seidlové, která vše doladila po právnické stránce ke spokojenosti obou stran. Děkuji moc za spolupráci a přeji štěstí, zdraví mnoho pracovních úspěchů.

Jaroslava Jedličková, Mirošovice

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Novákovi za velmi korektní jednání, profesionální rady a velmi milý, lidský přístup při koupi bytu. Následně jsme s jistotou oslovili pana Nováka při pronájmu bytu. Pana Pavla Nováka vřele všem klientům doporučujeme.

Valáškovi