Pracuji i v době současných omezení. Jak a proč?

Pracuji i v době současných omezení. Jak a proč?

Pracuji. Jedním slovem se tak dá vyjádřit to, co dělám v době probíhajících opatření proti šíření koronaviru. Má práce sice vypadá jinak než ještě před pár dny, ale pracuji. Současné omezení poskytování služeb bylo usnesením Vlády ČR ze dne 19.3.2020 upraveno a tak se zákaz poskytování služeb v provozovnách nevztahuje na realitní zprostředkování, tedy na práci a služby, které poskytuji.

Moje práce se nezastavila. Rouška se na nějaký čas stala mým věrným spolupracovníkem, já musel některé činnosti výrazně přeorganizovat a podstatnou část svého pracovního týdne trávím mimo kancelář i jednání, u telefonu a počítače.

Co celé dny dělám? Hodně času jsem věnoval dělání pořádku kolem sebe. Především se ale věnuji konzultacím situací při prodeji a pronájmu pro své klienty, vymýšlením řešení pro jejich nemovitosti a tak podobně.

Situace kolem nás se mění, někdy i několikrát v průběhu jednoho dne. Netuším, jaký bude průběh nařízené "státní karantény" a už nyní je jisté, že nebude pro maloobchodní prodej a služby ukončena dle původního předpokladu v úterý 24.3.2020. Může se dokonce stát, že i výše uvedené usnesení o naší činnosti (které nám umožňuje pracovat s klienty "tváří v tvář"), bude v následujících dnech změněno.

Zatím jsem tedy především neustále na příjmu. Pokud potřebujete něco realitního řešit, neváhejte a obracejte se na mě. Situaci neustále s kolegy sledujeme a přistoupíme k tomu tak, jak to bude v té chvíli možné. Jak ve věci prodejů, pronájmů nebo třeba vytváření ocenění pro účely dědických řízení anebo "jen" kvůli konzultaci. Volejte a pište, pracuji - 775 555 331, novak@trio-reality.cz.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů