telefon   SPOJÍTE SE SE MNOU
Nejprve mi zavoláte nebo napíšete. Rádi byste bezpečně, bez rizik a za nejlepší možnou cenu prodali svůj byt nebo nemovitost a já přesně toto dělám. Každý obchod považuji za unikát a tak k němu také přistupuji.

doprava    PŘIJEDU K VÁM
Už po telefonu jsme si popovídali o tom, co je pro Vás důležité. Pokud jsme dospěli ke shodě a je to proveditelné, domlouváme termín naší první společné schůzky. Nemusí to trvat dlouho a jsem na cestě k Vám.

strategie   VYMYSLÍME STRATEGII
Jsem u Vás. Ptám se na to, co je pro prodej důležité a často i na to, co si běžný člověk do souvislosti s prodejem bytu nedá. Naslouchám, zjišťuji a společně dáme dohromady tu nejlepší strategii. Součástí toho je i vypracování odborného tržního ocenění. Jsem si dobře vědom toho, že můžete potřebovat současně s prodejem bytu jiný koupit nebo na prodej navázat něco úplně jiného. Přesně to do svých plánů zahrnu tak, abyste se třeba nedostali do nepříjemné situace.

vyfotíme   PROJDU DOKUMENTY, FOTÍM A FILMUJI
Chvíli věnujeme dokumentaci, kterou k bytu máte a pokud z ní něco schází, ve většině případů to dokáži sehnat. Pak byt společně projdeme a připravíme jej na focení. Poté jej pečlivě nafotím a vytvořím videoprohlídku. Soustředím se na to, abych Váš byt mohl prezentovat v tom nejlepšm možném světle. Pokud není k dispozici originální půdorys, byt si zaměřím a vytvořím vlastní dispoziční plánek. 

zpracování   ZAKÁZKU ZPRACUJI
V kanceláři usedám k počítači s myšlenkou, abych vytvořil co nejvýstižnější, zajímavý a ještě navíc atraktivní popis bytu. A samozřejmě vyberu odpovídající fotky, vylepším je, přidám půdorys a zpracuji videoprohlídku, kterou ozvučím hudbou. Jednoduše tak, aby zpracování zaujalo ty správné zájemce tak, jak má. Inzerátem pro specializované realitní servery to ale pochopitelně nekončí. 

nabídneme   NABÍZÍM A VYKONÁVÁM PROHLÍDKY
Připravenou zakázku nabídnu. Kromě inzerování na těch nejvýznamnějších realitních serverech obvykle kontaktuji zájemce, o kterých předpokládám, že by jim mohl Váš byt vyhovovat, spustím další reklamní kampaně a nevyhýbám se ani prezentaci na sociálních sítích. Pokud o to stojíte, zašlu Vám odkazy na dané weby, abyste viděli, jak se na nich Váš byt vyjímá. Průběžně sleduji zájem o zakázku a zpracovávám statistiku. Následují prohlídky a jednání s potenciálními zájemci.

   BYT ZAREZERVUJI
Obvykle to není tak, že by Vám zájemce o koupi hned na prohlídce skočil radostí kolem krku a tak následují jednání. Po celou dobu jsem na Vaší straně a pracuji na tom, abychom dosáhli nejlepší výsledek dle Vašich potřeb. Následuje rezervace a úkony vedoucí k přípravě kupní smlouvy. To může zahrnovat i přípravu smlouvy o budoucí smlouvě kupní, jednání s bankou a přípravu potřebných dokumentů.

 podpis smlouvy   KUPNÍ SMLOUVA
Kupní smlouva není jen kus papíru s nějakými náležitostmi. Dávám si obzvlášť záležet na tom, aby zohledňovala vše, co potřebujete a aby celá transakce byla opravdu bezpečná. Společně s kupní smlouvou je vyřešena i úschova kupní ceny. Obě strany dovedu ke zdárnému podpisu kupní smlouvy.

      ÚSCHOVA KUPNÍ CENY
Kupní cena je složena na speciálně pro ten účel otevřený účet. Vše je pojištěno nad rámec zákonných povinností. Kvalita a bezpečnost takovéhoto právního servisu jsou také důvodem, proč už přes 20 let využívám služeb advokátky, paní magistry Seidlové. Spokojenost a uznání mých klientů mi dávají za pravdu v tom, že je to při obchodování s nemovitostmi pro mě ten nejlepší partner a záruka zdárného a bezpečného průběhu celé akce. 

hotovo    ŘÍZENÍ NA KATASTRÁLNÍM ÚŘADĚ
Potřebnou dokumentaci jsem doručil na katastrální úřad a sleduji průběh řízení, dokud není byt převeden na nového vlastníka. 

   VÝPLATA KUPNÍ CENY A PŘEDÁNÍ BYTU
A jsme v cíli. Vše zdárně proběhlo a na Váš účet jsou převedeny peníze z úschovy, kde po celou dobu bezpečně vyčkávaly. Nyní je před námi předání bytu. Připravím předávací protokol, formuláře na převod energií a jsem u toho s Vámi. Je potřeba předat byt v jiné fázi převodu? Nebo potřebujete v bytě bydlet ještě nějaký čas poté, co byl převeden na nového vlastníka? To se občas stává. I na to mám pochopitelně řešení.


Potřebujete svůj byt dobře a bezpečně prodat? Jsem připraven. Spojte se se mnou na kontaktech uvedených níže.