Nemovitosti prodávám a pronajímám za co nejlepší možnou cenu. Rychle a bezpečně. Věřím, že toto mí klienti očekávají. I proto ode mě odcházejí s jistotou, že dostali to, co dostat měli a navíc si odnášejí příjemný pocit ze skvělého servisu. K tomu využívám tradiční i moderní nástroje. A to i ty, ke kterým se běžní lidé obvykle nedostanou. Ty jsou „tajemstvím šéfkuchaře“ a jejich využití s Vámi mohu probrat na osobní schůzce.

Realitním makléřem jsem již od roku 1998 a to u realitní kanceláře TRIO Reality, kde se specializuji na prodeje i pronájmy bytů a nemovitostí v celé Praze. I přes své bohaté zkušenosti si nehraji na to, že vím a umím všechno, a tak jsem se obklopil dalšími osvědčenými profesionály z mé branže nebo souvisejících oborů, jako je advokát, finanční poradce, daňový poradce a podobně. Stejně tak můžete využít mými spokojenými klienty vyzkoušené stěhováky, malíře, elektrikáře, instalatéry anebo rovnou hodinového manžela. Když se obrátíte na mě, současně se obracíte na celý tým zkušených profesionálů, které můžete potřebovat a kterých se sám ptám, když něco nevím.

Svůj čas, kumšt, houževnatost a energii věnuji preciznímu odvedení všech důležitých úkonů, které při prodeji nebo pronájmu bytu, domu nebo pozemku přicházejí v úvahu, a které si klient nedovede, nemůže nebo nechce zajistit sám. Ač se to nemusí zdát, není jich úplně málo. A tak jejich nemovitost prodám za cenu, za kterou by si to on sám jistě nedovedl prodat, přivedu jej k právníkovi, který je v oboru nemovitostí velmi zkušený, a tak zajistím, že vše bude po právní stránce maximálně v pořádku. Ohlídám spoustu věcí, které jedince bez zkušeností kolikrát ani nenapadne si ohlídat, takže klientovi ušetřím nervy i čas, jakožto poskytnu další bonusy k získaným penězům. Navíc je občas potřeba řešit i situace, které nastanou neplánovaně. I na ty jsem připraven, především se jim ovšem snažím předcházet.

I v době převratných vynálezů a moderních technologií zůstávám člověkem, který volí k lidem osobní přístup, protože vím, že každý potřebujeme něco jiného. Nejsem odlidštěně robotický člověk, který jede podle nějaké šablony. Také proto se své klienty nesnažím omámit líbivými povídačkami o využívání nejrůznějších moderních fint a fíglů. Věřím, že základ úspěchu je vždy v tvrdé poctivé práci, znalostech i komunikačních liniích na ta správná místa. Kupec stejně koupí jen tu nemovitost, kterou si osobně prohlédl, a od které obdržel dobře a přehledně zpracované kompletní informace. A pokud je například v časové tísni, určitě vždy dá přednost nabídce s touto výhodou, nežli té, kde jsou informace špatně zpracované, nepřehledné či neúplné. Kde ale najít toho nejlepšího kupce? Já to vím. Práce s nemovitostmi je nejen práce s nemovitostmi a klienty, ale hlavně odborná práce s informacemi, reklamou, správnými komunikačními liniemi a mnoho dalšího. Takže pokud hledáte houževnatého kompetentního a zkušeného obchodníka s nemovitostmi, jemuž nechybí lidský vstřícný přístup a odbornost, jsem tady pro Vás. Chápu, že prodej nemovitosti a stěhování nejsou pro klienty lehkou životní situací. Svou prací se jim to snažím maximálně ulehčit.

Kdykoli se na mě můžete s čímkoli obrátit. Rád si Vás vyslechnu a společně vymyslíme pro Vás tu nejlepší strategii, jak dojít do cíle. Těším se na setkání s Vámi.

Napište mi nebo zavolejte.