Vysoký Újezd

Moderní a ekologické bydlení na výjimečném místě – to je projekt Black Roofs.

Black Roofs je developerský projekt ve Vysokém Újezdu, atraktivní lokalitě vzdálené jen 12 km od Zličína.
V projektu probíhá výstavba dvou typů domů - vily a bungalovu.  

↓ VÍCE INFORMACÍ ↓

Popis nemovitosti

S ohledem na rozvoj Vysokého Újezdu v atraktivní místo s prvotřídní infrastrukturou a dobrou dostupností do Prahy, se dá v celé této lokalitě očekávat nárůst hodnoty nemovitostí.
Na vaší investici do Black Roofs tedy rozhodně neproděláte.
A to nejen proto, že se v našich domech tak krásně bydlí.
Projekt Black Roofs není klasické rozparcelování nových stavebních pozemků. Je vymyšlen tak, aby byl pohodlný a příjemný pro bydlení všech. Na tradiční zástavbu původního Újezdu, v jehož centru stojí zrekonstruovaný zámek, plynule navazuje nová zástavba, ale třeba také golfový resort a nedotčená příroda.

Ke každému domu Black Roofs patří zahrada rozléhající se na více než 500 m². Je tak ideálním místem pro relax po dlouhém pracovním dni nebo posezení s přáteli. Každé ráno vám zpříjemní výhled do okolní zeleně. V případě Black Roofs vám ho navíc nikdo nevezme. Před vilami se nachází zeleň, kde je zaručeno, že plocha nebude zastavěna novými domy a výjimečný výhled tak nikdo nezmění.
V projektu Black Roof se staví dva typy domů - vila a bungalov. Vila je dvou podlažní, moderní stavba s velkou halou, bungalov je přízemní dvojdům s důmyslným uspořádáním a přímým vstupem do zahrady.

BUNGALOV - vše na jednom místě.

Bungalov Black Roofs je jednopodlažní dvojdům s téměř 120 m² obytné plochy a zahradu o rozloze více než 500 m².

Rozvržení:

Dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, kuchyně, pracovna a dvě parkovací místa před vchodem. 

Parametry a vybavení:

pudorys_bungalov

VILA - bydlení na vysoké noze.

Ve dvoupodlažních domech - vilách Black Roofs si užijete rozlehlou zahradu a krásný výhled z balkonu do přírody. Druhé patro, kde se nachází obývací pokoj a kuchyně, bude sloužit jako místo setkávání s přáteli, zatímco v tom prvním si budete moci vytvořit vlastní oázu klidu a soukromí.

Rozvržení:

Vily se pyšní dvěma patry a obytnou plochou téměř 120 m², v nejvyšším místě mají 8 metrů. Po vstupu do domu se ocitnete v prostorné vstupní hale. Ta má, dle slov autora projektu, architekta Jána Strculy, připomínat katedrálu. O patro níž se nacházejí ložnice, z nichž se dostanete přímo do zahrady.

Parametry a vybavení:

pudorys_vila_1

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ceník

TYP DISPOZICE PLOCHA (m²) POZEMEK CENA S DPH (KČ)
Bungalov 4+kk 119,27 661,27 8 100 000
Bungalov 4+kk 119,27 533,27 8 200 000
Vila 4+kk 119,45 640,45 8 700 000
Vila 4+kk 119,45 688,45 8 800 000

 

cenik
   

 

Proč zvolit projekt Black Roofs?

BYDLETE ZELENĚ

Zelené bydlení je současným trendem ve světě nemovitostí. Black Roofs jdou s dobou a pyšní se průkazem energetické náročnosti třídy A. Domy byly navržené tak, aby vám zajistily pohodlný život a díky ekologickým prvkům jako je vytápění s rekuperací či chytrý termostat pomohly planetě i vaší peněžence.

Chytrá domácnost, snažší život

Black Roofs jsme připravili pro chytré domácnosti. Ovládání vytápění, osvětlení nebo zavlažování trávníku v době, kdy jste mimo domov, tak budou samozřejmostí. Nemusíte se trápit, zda jste nezapomněli zhasnout. Dům je připraven dokonce i na váš elektromobil.

Ján Strcula, váš architekt

Black Roofs navrhl mezinárodně uznávaný architekt Ján Strcula. Při tvorbě svých návrhů klade důraz na jedinečnost každé stavby. Proto jeho projekty vždy odráží danou lokalitu, krajinu a klienta. Právě tak vznikly Black Roofs – na míru Vysokému Újezdu a na míru vám.

Vysoký Újezd – klíč k vašim snům

Blízko Praze, přírodě blíž. Vysoký Újezd leží 25 km od centra metropole a 12 km od Zličína. Zároveň ale nabízí možnost užít si přírodu, kterou budete mít v Black Roofs všude kolem sebe. Díky golfovému resortu Albatross má navíc Vysoký Újezd investiční potenciál a bude se jistě rychle rozvíjet. Krásně se tu ovšem žije už teď.

Kontakt na makléře

Neplatíte provizi, financování zařídíme.

Zbyněk Svadba

+420 777 233 242

svadba@trio-reality.cz

↓ a nebo vyplňte formulář níže ↓

Kontaktní formulář