Reference

Dobrý večer pane Nováku. Na Vaší práci si cením především pečlivosti, lidského přístupu a zkušeností z realitního trhu. Spolupráce při pronájmu našeho bytu byla s Vámi příjemná, efektivní a věřím, že i bezpečná. Nájemce je mladý sympatický muž a já věřím, že pronájem bude probíhat bez problémů. Děkujeme a zdravíme z Českého ráje.

Romana Smolíková

Ještě jednou děkuji za skvělé a pohotové jednání, zcela upřímně jsem se s tak profesionálním přístupem u žádné realitky nikdy nesetkal. Tak z mé strany máte rozhodně doživotní doporučení všude, kde nastane příležitost!

Ivan P.

Dobrý den pane Nováku. Ráda bych vám touto cestou poděkovala za pomoc při koupi mého nového bytu na Praze 4 a i za váš přístup, který byl vždy velmi vstřícný. Díky vám jsem našla krásný byt ve velmi hezké lokalitě. Ze začátku jsem měla strach, co mě čeká, ale velmi mile a příjemně mě překvapil váš přístup, kdy jste vždy bez sebemenších problémů akceptovali mé připomínky ke smlouvám či ostatním návrhům. I vámi zprostředkovaná advokátní kancelář se mnou jednala čestně a velmi vstřícně a ochotně. I jim patří mé velké dík. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám mnoho spokojených klientů, jako jsem nyní i já.

Daniela Kubínová

Vážený pane Nováku, ještě jednou děkujeme za kompletní informace k bytu. Byt se nám líbil zatím nejvíce ze všech, co jsme viděli, přesto jsme se rozhodli hledat nějaký s větší koupelnou. Možná vám to přijde malicherné, ale je tak. Jestli vás to potěší, vyhodnotili jsme vás jako nejlepšího makléře, se kterým jsme se dostali do kontaktu.

Věra Poloučková

Rád bych poděkoval panu Novákovi z RK Trio za velmi profesionální a lidský přistup při zprostředkování pronájmu bytu na Hájích. Pan Novák měl trpělivost se všemi našimi dotazy k bytu i připomínkami k nájemní smlouvě a člověk viděl, že se opravdu upřímně snaží o maximální spokojenost jak naši, tak i majitele. Dokáže se na věc podívat z pohledu obou stran a férově poradit, čehož jsem si hodně vážil a pokud bude třeba, rád opět služeb pana Nováka využiji.

Petr Schmied

Manželka před delší dobou kupovala menší byt. Tento byt prodávala realitní kancelář Trio reality, konkrétně pan Novák. S jeho přístupem k věci byla velmi spokojená. Po nějaké době jsme již spolu tento byt potřebovali prodat a koupit větší. Kontaktovali jsme tedy znovu tuto realitku (TRIO). Opět bylo vše v nejlepším pořádku. Dodnes se na ni obracíme, kdykoliv potřebujeme nějakou službu a můžeme ji všem doporučit.

Jiří Kudela

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za poskytování profesionálních služeb v oblasti realit. S panem Novákem jsem spolupracoval při prodeji i koupi nemovitostí a vždy jsem se mohl spolehnout na dobře odvedenou práci ve všech fázích prodeje/koupě. Těším se na budoucí spolupráci.

Jan Miláček

Je to už podruhé, co jsem využila služeb realitní kanceláře TRIO Reality a moje první, velmi dobrá zkušenost, se jedině potvrdila. Opět jsem se setkala s velmi profesionálním, seriózním jednáním, navíc s velkou ochotou, se kterou realitní makléř, pan Pavel Novák, přistupuje ke klientům.

Lada Zítová

Dobrý den, chci poděkovat p. Novákovi Pavlovi, makléři RK Trio reality, který mi pomáhal s prodejem bytové jednotky v Praze. Jeho přístup k řešení celé transakce byl na vysoké profesionální úrovni, vše potřebné zařídil, ochotně, s taktem a trpělivostí vysvětlil celý postup.Případné problémy pomáhal řešit s aktivním přístupem. Vřele doporučuji využít schopností a znalostí p. Nováka.

Josef Růžička

Již dlouhodobě spolupracujeme s panem Novákem - TRIO Reality při pronájmu bytů, protože pracuje na vysoké profesionální úrovní, svědomitě a zodpovědně. Byli jsme maximálně spokojení. Je to spolehlivý expert v realitách.

Lýdie Janošťáková

Vážený pane Novák, TRIO Reality, chtěli bychom Vám touto cestou opravdu velmi, velmi poděkovat za Vaši práci spojenou s prodejem našeho bytu. Zvlášť oceňujeme Vaši odbornost, při veškeré administrativě spojené s tímto prodejem. Jste opravdu odborník na svém místě. Byli jsme s Vaším jednáním a přístupem k práci velice spokojeni. Jen díky Vám a Vaší odbornosti a zkušenostem jsme byli zbaveni všech obav, že budeme podvedeni. Za Vaši práci Vám opravdu moc děkujeme a přejeme Vám do další práce hlavně pevné zdraví a hodně spokojených klientů, jako jsme byli my.

Bobokovi

Jakkoli jednání pana Nováka působí rozvážným dojmem, pracuje efektivně a rychle. Všechny smlouvy má dlouhodobě odladěné a bezproblémové. Jeho služby lze jen doporučit.

Jan Hereit

Se zajištěním prodeje bytu (od nabídky přes samotnou realizaci prodeje a až po zajištění zápisu na katastru nemovitostí) jsme byli naprosto spokojeni, přístup p. Nováka hodnotíme jako vysoce profesionální a seriozní. Na základě našich zkušeností se zprostředkováním služeb prostřednictvím této realitní kanceláře, resp. prostřednictvím p. Nováka, doporučujeme.

Machovi

Dobrý den, chci poděkovat p. Novákovi Pavlovi, makléři RK Trio reality, který mi pomáhal s prodejem bytové jednotky v Praze. Jeho přístup k řešení celé transkace byl na vysoké profesionální úrovni, vše potřebné zařídil, ochotně, s taktem a trpělivostí vysvětlil celý postup. Vřele doporučuji využít schopností a znalostí p. Nováka.

Radová Jarmila

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Novákovi za velmi korektní jednání, profesionální rady a velmi milý, lidský přístup při koupi bytu. Následně jsme s jistotou oslovili pana Nováka při pronájmu bytu. Pana Pavla Nováka vřele všem klientům doporučujeme.

Valáškovi